Home ShowBiz VIDEO/ Olta t...

VIDEO/ Olta tenton ta ”kopjojë”, Arbana Osmani: Po si nuk bëre një gjë të saktë

69
0

Aktorja Olta Gixhari përmes postimeve në Instagram, ka treguar se është me pushime në Itali. Teksa ndodhet në një lokal, aktorja ka tentuar që të hapi një shishe shapamje si Arbana Osmani. Nuk ka munguar shumë, dhe moderatorja i ka lënë një koment, teksa videon e ka postuar në Instastory. ”Po si nuk bëre një gjë të saktë”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit