Home ShowBiz VIDEO/ Pas &#...

VIDEO/ Pas ”debateve” Luizi dhe Maestro duan të puthen, por Kiara i ndalon

1029
0

Në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 2”, ndodh çdo gjë. Pas ”debateve” të sotme, Luizi dhe Maestro janë përfshirë në një situatë mjaft komike me njëri-tjetrin.

Ata kanë tentuar në një moment të puthin njëri-tjetrin në buzë, pasi Meastro provokoi Luizin duke e pyetur se dëshiron të dijë sesi ai puth.

Dhe si për t’ia vërtetuar, Luizi e kap Maestron dhe dëshiron që ta puthë në buzë, por është Kiara e cila ndërhyn në atë moment dhe i ndalon të vijojnë këtë lojë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit