Home Aktualitet VIDEO/ Protes...

VIDEO/ Protesta para bashkisë Tiranë, një efektiv policie dërgohet në spital

11
0

Një efektiv policie është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Polici ishte në shërbim gjatë protestës së opozitës që po zhvillohet para bashkisë së Tiranës. Duke qenë se nuk u ndje mirë, efektivi ka humbur ndjenjat dhe ka rënë në tokë. Doktor Ilir Alimehmeti, pjesë e protestës, i ka dhënë ndihmën e parë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit