Home KRYESORE VIDEO/ Rama: ...

VIDEO/ Rama: STACIONI F qendra më e madhe e inovacionit në Francë, e sjellim edhe në Shqipëri

538
0

STACIONI F qendra më e madhe e inovacionit në Francë, pritet të ndërtohet në Shqipëri. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili tregon më shumë nga vizita dhe takimet që zhvilloi në STATION F, inkubatorin më të madh në botë të startup-eve dhe inovacionit në Francë. “STACIONI F qendra më e madhe e inovacionit në Francë, të cilën do ta sjellim edhe në Shqipëri”, shkroi Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit