Home ShowBiz VIDEO/ Rilind...

VIDEO/ Rilind Tayna, pas largimit nga kompania rikthehet me një këngë të veçantë dhe dedikim

50
0

Rep-artisja, Tayna është rikthyer në tregun e muzikës pas një mungese të gjatë. “Si ai”, mban titullin kënga që tregon jetën e saj vitet e fundit. Tekstin e ka shkruar vet artistja, ndërsa producent është Benny Bee. Ky vendim tregon pavarësinë dhe forcën e saj si artiste, duke theksuar besimin e saj në vizionin dhe aftësitë e veta pa ndikimin e askujt tjetër.

Në videoklipin e saj të radhës, ky ndryshim tashmë është i qartë. Nga pamja vizuale deri te stili muzikor, çdo detaj reflekton kreativitetin dhe identitetin autentik të Taynës.

Kënga e re e titulluar “Si Ai” shfaq një imazh të rafinuar të saj, duke dëshmuar se ajo jo vetëm që është një këngëtare e talentuar, por është edhe një profesioniste e aftë për të drejtuar karrierën e saj me sukses.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit