Home ShowBiz VIDEO/ Sara d...

VIDEO/ Sara dhe Bardhi, ja kodi që tregonte se ata kishin rënë në dashuri. Ish-banorja zbulon se…

343
0

Sara Gjordeni dhe Bardhi, u lidhën brenda shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 3” dhe për më tepër, ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara ka ndarë një video me një moment tepër romantik mes saj dhe Bardhit teksa të dy gjenden në pishinën e shtëpisë së “BBV3” duke shijuar puthje dhe përqafime mes njëri-tjetrit.

Për të ky ishte momenti që vulosi se ata kishin rënë në dashuri. “Kush na ndiqte 24/7 e dinte që kishim lënë për shikuesit kodin që: Nëse do futeshim në pishinë të dy, po pranonim se kishim rënë në dashuri tashmë”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit