Home Aktualitet VIDEO/ &#8221...

VIDEO/ ”Skëndërbeu” në paradën kuqezi në Tiranë bëhet hit në rrjet

1080
0

Për herë të parë në Tiranë u mbajt Parada e shqiptarëve me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, pasi më parë është mbajtur në Amerikë. Me pjesëmarrjen e mijërave shqiptarëve nga të gjitha trojet, parada mblodhi mbi 200 ansamble popullore. Dikur parakaloi i veshur si hero ynë kombëtar, Skëndërbeu dhe sigurisht që u bë viral në rrjet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit