Home ShowBiz VIDEO/ Zarfi ...

VIDEO/ Zarfi i zi tr*ndit shtëpinë e Big-ut! Ilnisa thyen rregullat, ja dënimi i Vëllait të Madh

4077
0

Ilnisa Agolli, një nga banoret më të komentuara dhe aktive në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”, sot ka marrë një dënim nga Vëllai i Madh. Përshkak se ka thyer shumë herë rregullim dhe ka fikur mikrofonin, Ilnisa është dënuar që të mos flasë me asnjë banor, pra do të jetë një hije në shtëpi deri në një vendim të dytë nga Vëllai i Madh.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit