Home Aktualitet Vijon debati ...

Vijon debati në Kuvend, deputeti: Me aeroplan të shkojmë tek selia ne?

75
0

Deputeti i PD-së, Saimir Korreshi tha se për më shumë se 1 orë ata dhe shqiptarët dëgjuan kryeministrin Edi Rama, dhe tani kur fjalën e ka opozita, ai nuk gjenden aty.

”Ne dëgjuam përralla me mret nga kryeministri. Asnjë nuk bëri për të qeshur, ne brenda rregullores nuk kemi të drejtën për të bërë mbledhje. Me aeroplan do ikim tek selia e PD se nuk është bërë linja hekurudhore. Zoti kryeministër ka futur tavën në furrë, ishalla nuk i digjet themi ne nga Lushnja”.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit