Home Aktualitet Vodhi me dhun...

Vodhi me dhunë dyqanin te Rruga e Kavajës, arrestohet i riu

10
0

Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës për vjedhjen me dhunë të një dyqani në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur me 23 maj në rrugën e Kavajës, ndërsa i arrestuari është identifikuar si shtetasi K.T.

Gjatë kontrollit fizik nga policia pas ndalimit atij iu gjet dhe iu sekestrua një sasi me lëndë narkotike kanabis.

Materialet në ngarkim të tij u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme për veprat penale “Vjedhje me dhunë” dhe “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit