Home Aktualitet Votën për kre...

Votën për kreun e ri të PD-së e jep edhe Gazment Bardhi

6
0

Procesi i votimit për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD-së, ka nisur në që në orën 08:00 ndërsa tani ka hedhur votën e tij edhe sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi. Vota do të përcaktojë se kush nga 4 kandaitët, Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli, Edit Harxhi dhe Agron Shehaj do të drejtojë partinë për 4 vitet e ardhshme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit