Home Aktualitet Vranësira dhe...

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

23
0

Këtë të mërkurë, moti në Shqipëri do jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu pasdite, të cilat do të përfshijnë kryesisht zonat veriore dhe ato qendrore.

Temperaturat maksimale pritet të kapin vlerën deri në 22°C, kryesisht në zonat e ulëta dhe ato pranë vijës bregdetare.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 10-15 m/sekondë dhe dallgëzim të forcës 5 ballë në det të hapur.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit