Home Aktualitet Vrasja makabë...

Vrasja makabër në Fier, dëshmitarët: Autori ishte pijanec, bëni mirë ta vrasini

95
0

Klodian Çalamani është cilësuar nga banorët e zonës si një person pijanec, dhe për ta 38-vjeçari duhet vrarë dhe jo të dënohet. Ngjarja makabre ndodhi në fshatin Greçalli të Fierit.

“Punonte kur të gjente. Jetonte në një kasolle. Sa erdha në shpi, më thanë që kanë groposur një djalë 8 vjeç”, tha një banor i zonës.

”Bëni mirë ta vrisni, mos ta fusni fare në burg. Para 20 vitesh ka përdhunuar një vajzë. Jam i frikësuar se kam një vëlla të vogël vetë. Po të më ndodhte mua, s’do ta lija ta kapnin, por do ta vrisja vetë”,-tha një i mitur i zonës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit