Home Aktualitet Vrasja në Lib...

Vrasja në Librazhd, fëmijët gjetën nënën e vrarë në banesë dhe babain të varur në pemë

47
0

Vrasja në fshatin Dragostunjë të Librazhdit është e frikshme. Burri, 56-vjeçari Qemal Bici vrau me sëpatë gruan dhe më pas ka varur veten. Këtë krim e kanë zbuluar fëmijët, pasi kur ka ndodhur ngjarja ata nuk kanë qenë të pranishëm në banesë. Kur kanë ardhur e kanë gjetur nënën e vrarë në banesë dhe më pas babain e varur tek pema.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit