Home KRYESORE Rama: Washing...

Rama: Washington Post sugjeron Shqipërinë si një nga destinacionet perfekte për 2024

167
0

”Në rivierën shqiptare mund të gjeni një konstelacion qytetesh të vogla si Dhërmiu”, shkruan gjiganti mediatik pa lënë jashtë liste edhe Tiranën për eksperienca të jashtëzakonshme të kulinarisë dhe historisë”, shkruan Kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit