Home Aktualitet Wesley Sneijd...

Wesley Sneijder: Shqipëria do të jetë surpriza e “Euro 2024”

554
0

Ora e shortit afron dhe emocionet rriten. Për t’i dhënë më shumë adrenalinë pritjes duket se po mendon edhe UEFA që në faqen zyrtare të saj në Facebook po pyet ish-yjet e futbollit se cila mund të jetë skuadra surprizë e këtij edicioni.

Wesley Sneijder mendon se skuadra surprizë e këtij Europiani ka për të qenë Shqipëria.

Ish-mesfushori i njohur mesa duket është befasuar nga paraqitjet e kuqezinjve në fazën kualifikuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UEFA EURO 2024 (@euro2024)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit