Home Aktualitet Xhaka u trego...

Xhaka u tregon pjesën intime lojtarëve serbë, ata tërbohen dhe tentojnë ta sulmojnë (VIDEO)

4801
0

Një episod ka ndodhur në pjesën e dytë të ndeshjes mes Serbisë dhe Zvicrës. Në minutën e 66-të Granit Xhaka i ka kthyer provokimin serbit Vlahovic, i cili në pjesën e parë u tregoi pjesët intime ekipit të Zvicrës. Por nuk ka duruar Granit Xhaka nga kjo fyerje live. Tashmë ka qenë Xhaka që ka bërë një veprim të ngjashëm pas protestave të serbëve. Ata kanë tentuar te sulen kundër tij, sidomos stoli serb, por arbitri i ndali duke i ndëshkuar me karton të verdhë. /R.Lika-Koha Jonë/

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit