Home KRYESORE Yuri Kim ndje...

Yuri Kim ndjek ndeshjen Spanjë-Suedi bashkë me Veliajn dhe dy ambasadorët europianë

37
0

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zgjedhur “Tirana Fan Zone” këtë mbrëmje për të parë ndeshjen Suedi –Spanjë, e vlefshme për Kampionatin Europian.

Ka qenë vetë ambasadorja amerikane Yuri Kim që ka publikuar një foto ku shihet edhe kryebashkiaku Erion Veliaj, ambasadorja suedeze Elsa Hastad dhe ambasadori spanjoll.

“Tani nga Sheshi “Skënderbej”. Jam e dyzuar – E dua Suedinë, por gjithashtu e dua edhe Spanjën. Do dëshiroja të luante Shqipëria sepse atëherë nuk do të kishte vend për dyshime”, shkruan Kim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit