Home Aktualitet Yuri Kim ngre...

Yuri Kim ngre dolli me raki në Vuno: Si shumica e shqiptarëve, po pushoj dhe unë këto ditë

128
0

Ambasadorja Amerikane, Yuri Kim, ka vendosur të kalojë disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë.

Ndërsa në Tiranë ende zien politika për deklaratat e saj të fundit lidhur me ultimatumin për mosfutjen e ish-kryeministrit Sali Berisha në Parlamentin e ri, Yuri Kim ka vendosur të shkëputet disa ditë për të marrë energji të reja dhe ndalesa e radhës ka qenë fshati turistik, Vunoi.

Në disa foto që ka postuar në Instagram, ambasadorja shihet me disa banorë të zonës, të cilët i kanë ngritur një dolli me raki me kryediplomaten amerikane.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit