Home Aktualitet Zbardhet mëny...

Zbardhet mënyra si votuan aleatët e PD për qeverinë ”Rama 3”

286
0

LSI-ja nuk ka dhënë votë kundër programit qeverisë ”Rama 3” dhe emrave të kabinetit të ri qeveritar. 3 prej deputetëve të LSI nuk kanë votuar, e ndërsa i vetmi deputet i tyre në sallë, Agron Çela ka abstenuar. Po ashtu nuk kanë votuar as aleatët e Bashës, Vangjel Dule, Shpëtim Idrizi dhe Fatmir Mediu.

Nuk kanë votuar

Nusret Avdulla
Sali Berisha
Vangjel Dule (Aleat i Bashës)
Shpëtim Idrizi (Aleat i Bashës)
Seladin Jakupllari
Monika Kryemadhi
Fatmir Mediu (Aleat i Bashës)
Flamur Noka
Petrit Vasili
Erisa Xhixho

Abstenim

Agron Çela

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit