Home Aktualitet Zbardhet proj...

Zbardhet projekt vendimi për komisionin kundër korrupsionit

33
0

Socialistët do të tërhiqen nga votimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm anti-korrupsion. Mazhoranca do të pritet edhe dakordësia e opozitës, e cila deri më tani nuk ka konfirmuar pjesmarrjen. Komisioni është konceptuar me 11 anëtarë, 6 nga PS dhe 5 nga opozita.

Zbardhet projekt vendimi për komisionin kundër korrupsionit

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit