Home ShowBiz Zbulohet data...

Zbulohet data e nisjes së ”Big Brother Albania Vip 3” dhe prezantuesi

488
0

”Big Brother Albania Vip 3” do të nisë në janar të 2014, një lajm që e dha Top Channel. Ndërsa, tani po përflitet edhe data e saktë e nisjes së tij dhe emri i prezantuesit që pritet ta moderoj. Sipas Vip Magazine, BBVip 3 do të nisë më datë 13 Janar, ditë e shtunë. Këtë vit prezantimi i formatit të njohur i është besuar Ledion Liços.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit