Home ShowBiz Zgjidhet lide...

Zgjidhet liderja më e re në ”Big Brother Vip 3”

2467
0

Një zarf i bardhë mbërriti këtë pasditr në ambientet e shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 3”. I lexuar prej Julit, zarfi njoftoi se ishte momenti për të zgjedhur liderin më të ri të javës për shtëpinë. Disa banorë zgjodhën veten e disa të tjerë Erjolën. Që kështu lidere më e re e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri është Erjola Doci. Ajo do të jetë lidere për gjithë javën duke rikujtuar se ka dhe benefite të tjera.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit