Home Aktualitet Zhduket një ç...

Zhduket një çift francez në pyllin e Llogarasë

7
0

Një çift francez ka humbur rrugën në Llogara dhe pak minuta më parë kanë lëshuar sinjalin SOS.

Ditën e sotme ata u nisën nga shtegu i Llogarasë për të zbritur në Karaburun.

Menjëherë policia është vënë në kërkim të tyre ndërsa në zonë po kontrollohet edhe me dron. Raportohet se në ndihmë kanë shkuar edhe punonjës të Zonave të Mbrojtura, të cilët e njohin më mirë terrenin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit