Home Aktualitet Zjarr në një ...

Zjarr në një pallat në Tiranë, humb jetën 57-vjeçari

50
0

Zjarr në një banesë dhe pēr pasojë një person ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.11.2023, rreth orës 02:50, në rrugën “Ferit Xhajko”, ka rënë zjarr në një banesë në katin e 5–të, të një pallati, dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi R. D., 57 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit