Home POLITIKE 210 mijë fëmi...

210 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

19
0

“MIRËMËNGJES dhe me njoftimin e këndshëm se më shumë se 210 MIJË fëmijë kanë përfituar #bonusin e bebes prej fillimit të programit të qeverisë në janar 2019, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan kryeministri Rama këtë martë, datë 23 prill.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit