Home POLITIKE 392 pemë u mb...

392 pemë u mbollën në Tiranë dhe 200 pranime në PS-nga aktiviteti i Erion Veliajt këtë të dielë

51
0

Kryebashkiaku tiranas, Erion Veliaj ka ndezur motorrat e fushatës elektorale dhe partiake, krahas punëve të ditës në Bashki.

Por fotot nga bashkia tregojnë fushatën këtë të dielë duke mbjellë pemë në kryeqytet, ku shkruhet se edhe 292 pemë të reja iu shtuan Tiranës.

Ndërkohë sot Erion Veliaj mori pjesë në marrjen e teserës së PS nga 200 të rinjë në njesinë nr.4 në kryeqytet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit