Home Rajoni 40-vjeçari vj...

40-vjeçari vjedh farmacinë dhe zhytet në det për t’i shpëtuar policisë

98
0

Çuditë në botë nuk kanë të sosur. Një vjedhje e pazakontë ka në Selanik, ku një 40-vjeçar ka hyrë në dyqan në Asprovaltas pasditen e djeshme dhe ka grabitur një shumë parash nga kasa.

Menjëherë sapo është njoftuar Policia nga qytetarët, burri është zhytur në det për të shmangur arrestimin e menjëhershëm.

Por përpjekjet e tij rezultuan të kota, pasi efektivët kanë arritur ta arrestojnë. Gjatë kontrollit, policia i gjeti tre pako të vogla me heroinë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit