Home Sporti A do të kandi...

A do të kandidojë Ilda Bejleri për kreun e FSHF? Moderatorja sqaron të vërtetën

95
0

Ilda Bejleri është përfolur në muajt e fundit si një nga kandidatet e mundshme në garën për kreun e FSHF. Moderatorja gjithsesi e ka mohuar një gjë të tillë.  E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo ka zbuluar të vërtetën.

“Edhe njerëz të afërt më shkruanin, si do të kandidosh për kreun e FSHF-së; por nuk është e vërtetë. Në momentin që do të doja të kandidoja, do ta thoja vetë, por as e kam çuar në mendje këtë gjë. Pastaj, edhe kandidaturat e tjera për asnjë moment nuk janë zyrtarizuar ende”, deklaroi Ilda.

Për momentin vetëm Dritan Shakohoxha dhe Sulejman Starova kanë zyrtarizuar kandidaturën për të sfiduar Armand Dukën.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit