Home Sporti A do të trans...

A do të transferohet Hysaj te Lazio? Agjenti befason me përgjigjen e tij!

31
0
Elseid Hysaj of SSC Napoli during the warm up prior to the Serie A match at Giuseppe Meazza, Milan. Picture date: 14th March 2021. Picture credit should read: Jonathan Moscrop/Sportimage PUBLICATIONxNOTxINxUK SPI-0955-0206

Elseid Hysaj dukej shumë pranë transferimit te Lazio, por duket se këto kanë qenë vetëm zëra merkatoje. Për momentin nuk ka asgjë konkrete, të paktën siç ka konfirmuar së fundmi agjenti i shkodranit, Mario Giuffredi.

“Hysaj ndjek Sarrin? Nuk është kështu, Lazio nuk më ka telefonuar, ne po punojmë për pista të tjera. Po e lexoj gjithandej këtë informacion, ndoshta do të marrë një telefonatë javën e ardhshme, por deri sot nuk kam pasur asnjë thirrje nga bardhekaltrit.”

Cili do të jetë destinacioni i ardhshëm i Hysajt? Një rebus që, me sa kuptohet, do të kërkojë edhe disa javë për t’u zgjidhur. Kontrata e lojtarit kuqezi me Napolin përfundon në fund të muajit dhe nuk ka asnjë indicie për një rinovim të mundshëm.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit