Home POLITIKE Aksidenti që ...

Aksidenti që shuajti familjen Gushi, protestë dhe ndizen qirinj në nder të viktimave (VIDEO)

19
0

Pas aksidentit tragjik që shuajti 4 anëtarët e një familje nga Patosi, qytetarët dhe politika në vend ka reaguar. Po ashtu në rrjete sociale u paralajmërua një protestë para Ministrisë së Brendshme. Disa të pranishëm ndezën qirinj në nder të familjes Gusha, dhe thanë se kushdo duhet të vendos veten në vend të asaj familje. “Në fillim duhen parandaluar pastaj dënuar”, tha zonja. Disa të rinjë u mblodhën në rrugë në shenjë proteste.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit