Home Sporti Al Khelaifi: ...

Al Khelaifi: Arritje madhështore, e prisja prej kohësh këtë moment!

59
0

Presidenti i PSG, Al Khelaifi u shpreh i lumtur pas kualifikimit të parisienëve ndaj Barcelonës në Champions.

“Arritje madhështore. E prisnim prej kohësh këtë moment. Jemi një klub i madh dhe duam të mbërrijmë sa më larg të jetë e mundur. Zhvilluam një ndeshje të mrekullueshme përballë Barcelonës.

Kam kritikuar shumë skuadër, por gjithashtu kisha shumë besim dhe e dija që ishim gati për një mbrëmje të tillë”, Al Khelaifi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit