Home POLITIKE Asambleja e P...

Asambleja e PS-së, Rama: Anëtarët dhe drejtuesit s’kanë punuar sa duhet! Rezerva edhe për Kavajën

207
0

Në Asamblenë e PS-së këtë të dielë ka raportuar i pari qarku i Tiranës. Drejtuesi i qarkut së bashku me drejtuesit e degëve përkatëse kanë raportuar lidhur me punën e tyre deri më tani.

Rama ka kërkuar nga drejtuesi i qarkut, Erion Veliaj, emrat e anëtarëve dhe drejtuesve të degëve që nuk kanë bërë aq sa duhet, për të marrë masa ku nuk përjashtohet as lëvizja e tyre nga pozicionet që ata kanë në degët e PS.

Ka rezerva për Kavajën, duke u nisur dhe nga fakti që kanë humbur zgjedhjet e 14 majit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit