Home Sporti Asensio drejt...

Asensio drejt largimit nga Reali që në janar, Liverpooli sfidon dy ekipet italiane

74
0

Marco Asensio mund të ndryshojë shumë shpejt skuadër, pasi duket se nuk ka vend më te Real Madrid. 25-vjeçari s’po kalon një moment të lumtur te madrilenët, ku nuk u aktivizua për asnjë minutë nga trajneri Ancelotti në sfidën ndaj Valencias.

Edhe në sfidën ndaj Interit, në Champions ku hyri në fushën e lojës në minutën e 90-të, diçka që e ka mërzitur së tepërmi.

Gjatë verës Reali refuzoi ofertat e ardhur në drejtim të tij, por në janar mund të ndryshojë gjithçka. Inter dhe Juventus mund të sfidojnë Liverpoolin, që është skuadra më e interesuar.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit