Home POLITIKE Atmosfera plo...

Atmosfera plot ngjyra pranverore nga pazari i Gjirokastrës (VIDEO)

44
0

Dhe me atmosferën plot ngjyra pranverore nga Pazari i Gjirokastrës ku fëmijët mësojnë ta duan natyrën dhe të bukurën, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit