Home POLITIKE Balla promovo...

Balla promovon Parkun Arkeologjik të Bylisit: Destinacion i rëndësishëm

66
0

Ministri i Brendshëm Taulant Balla në një postim në rrjetin social Facebook përmes një video ka promovuar Parkun Arkeologjik të Bylisit, për të cilin thotë se është një destinacion i rëndësishëm për turizmin arkeologjik dhe historik në Mallakastër.

Me këto pamje të mrekullueshme nga Parku Arkeologjik🏛️ i Bylisit, një destinacion i rëndësishëm për turizmin arkeologjik dhe historik në📍Mallakastër, ju uroj një ditë të mbarë🙏
#shqipëriaeardhmjajonë🇦🇱☀️”, shkuan Balla në postimin e tij.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit