Home Sporti Balotelli kri...

Balotelli kritikon Milanin: Janë ekip i dobët dhe nuk kanë asnjë fenomen

104
0

Mario Balotelli ka folur së fundmi për Milan-n, klub i të cilit ka qenë edhe ai pjesë në të shkuarën. Pas humbjes 1-3 të “kuqezinjve” ndaj Borussia Dortmund në “San Siro”, Balotelli u shpreh se Milan ka skuadër të dobët.

“Mënyra se si i kam parë ata të luajnë në ndeshjet e fundit. Ata janë një ekip i vështirë për t’u klasifikuar, i dobët. Skuadra e Milan-it bëri një shfaqje të madhe me PSG-në, pastaj bën gabime të rënda ndaj Dortmund. Përveç dy-tre emrave që bëjnë diferencë, skuadra nuk ka asnjë fenomen”, tha Balotelli.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit