Home Sporti Barcelona e n...

Barcelona e nis me spektakël ndaj PSG, shënon Raphinha (VIDEO)

210
0

Barcelona e ka nisur në mënyrën më të mirë çerekfinalen e kthimit ndaj PSG. Në minutën e 12-të, Yamal dhuron spektakël në krahun e djathtë dhe më pas shërben një asist fantastik për Raphina, që e ka të thjeshtë për ta shtyrë në rrjetë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit