Home Sporti Barcelona nge...

Barcelona ngec ndaj Bilbaos, por humbet dy mesfushorë

83
0

Barcelona nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në duelin ndaj Athletic Bilbaos, të luajtur në stadiumin  “San Mames”.

Të dyja skuadrat ndanë nga një pikë, që nuk u shërbeu asnjërës prej tyre sa u përket objektivave Champions dhe titull.

Dy mesfushorët e ekipit katalanas, Frenkie De Jong dhe Pedri u larguan nga fusha të dëmtuar në pjesën e parë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit