Home Sporti Barcelona shm...

Barcelona shmang turpërimin ndaj Granada-s së Uzunit

480
0

Barcelona shmang turpërimin nga Granada e Myrto Uzunit, teksa nuk shkoi përtej një barazimi 3-3.

Sulmuesi shqiptar dha asistin e golit të dytë të Granadës, ndërkohë që humbi një mundësi të artë në fund, por Ter Stegen me instinktin e tij i mohoi golin.

Barcelona shënoi e para me Lamine Yamal, për Granada u kundërpërgjigj me Sanchez dhe Pellistrin, para se Lewandowski të barazonte 2-2.

Granada gjeti sërish golin me Miquel, por Yamal barazoi 3-3. Granada e Uzuni i merr një pikë Barcelonës në kampionat.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit