Home Sporti Barcelona zhb...

Barcelona zhbllokon El Clasicon, Gavi i kalon në avantazh (VIDEO)

222
0

Barcelona ka arritur që të zhbllokojë El Clasicon ndaj Reali në finalen e Superkupës së Spanjës. Në minutën e 34-t, pas një aksioni të shpejtë, Gavi përfiton dhe përballë portierit arrin që të shënojë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit