Home POLITIKE Basha dhe &#8...

Basha dhe ”Kali i Trojës”

236
0

Lulzim Basha po akuzohet nga ish-kryeministri Sali Berisha jo vetëm si peng i Ramës, por edhe si “kali i Trojës” brenda opozitës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit