Home POLITIKE Batuta e Ramë...

Batuta e Ramës me sipërmarrësin e suksesshem të mobiljeve në Vlorë: Duket që nuk është shkencëtar(Video)

131
0

Gjatë mbledhjes së Asamblesë në Vlorë, Rama zgjodhi një biznes prodhimi të mobiljeve në Panaja. Gjatë fjalës me anëtarët e ansamblesë, nuk munguan edhe batutat e Ramës.

“Shkencetarët nuk bëhen sipërmarrës. Unë nuk e di se kush është ky djali që qëndron pas kësaj fabrike të mrekullueshme, nuk e kam takuar ndonjëherë dhe i bëj komplimente, por jam i bindur që nuk është shkencëtar.
Sepse janë të ndara rrugët dhe janë të ndara talentet dhe janë të ndara punët. Ju falenderoj shumë për ardhjen këtu. Dua ta falenderoj edhe zotrinë që ka këtë fabrikë të bukur për mipritjen dhe punën e jashtëzakonshme që ka bërë. Tani e pashë nga larg, duket që nuk është shkencëtar”, tha Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit