Home Sporti Bayerni kërko...

Bayerni kërkon të transferojë mbrojtësin e Leverkusenit

32
0

Bayern Munich ka ndërmarrë hapa konkretë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit të Bayer Leverkusenit, Jonathan Tah. Mediet gjermane bëjnë më dije se 28-vjeçari është në bisedime me klubin bavarez në mënyrë që në verë të bëhet i mundur ky transferim.

Tah ka kontratë deri në vitin 2025 me kampionët e Bundesliga-s dhe Leverkusen nuk dëshiron që ta shesë mbrojtësin, por vetë ky i fundit raportohet se është i hapur për transferimin drejt Bayernit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit