Home POLITIKE Begaj uron 29...

Begaj uron 29 Nëntorin: Nderim përjetë atyre që me guximin, dhe trimërinë na dhuruan lirinë!

47
0

Presidenti Bajram Begaj u është bashkuar urimeve për 29 Nëntorin, festën e Çlirimit.

Gëzuar Festën e Çlirimit Shqipëri!
Nderim përjetë atyre që me guximin, trimërinë dhe sakrificën sublime na dhuruan lirinë!”, shkruan Begaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit