Home POLITIKE Belind Këlliç...

Belind Këlliçi: PD do të regjistrohet në KQZ, dhe do të fitojë në zgjedhjet lokale

189
0

Kandidati i PD-së së Sali Berishës për kryetar bashkie në Tiranë, Belind Këlliçi shprehet i vendosur se Partia Demokratike do të regjistrohet dhe do të fitojë në zgjedhjet e 14 majit.

“Do të regjistrohemi në zgjedhje do të kemi edhe komisionerë. Ka një kandidat të sprovuar tashmë si i dështuar, kështu që jam i bindur se si do që të shkojë, rezultati do të jetë pozitiv PD do futet në zgjedhje dhe do ti fitojë ato zgjedhje”, tha Këlliçi teksa ishte i ftuar në emisionin “Top Talk”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit