Home POLITIKE Belinda Ballu...

Belinda Balluku paraqitet në SPAK

270
0

Zv/kryeministrja dhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku është paraqitur këtë pasdite në Prokurorinë e Posaçme ku po merret në pyetje. Mësohet se Balluku është thirrur në SPAK për të dhënë sqarime për inceneratorët si persona që ka dijeni.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit