Home POLITIKE Benet Beci: S...

Benet Beci: Shkodra dhe gjithë publiku shqiptar humbi sot Zef Dedën!

100
0

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci ka reaguar lidhur me lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të artistit të njohur Zef Deda.

Beci shkruan se Shkodra dhe gjithë Shqipëria humbi sot artistin e madh që bë çdo gjë për të mbetur në piedestalin e humorit.

Postimi i plotë: 

Shkodra dhe gjithë publiku shqiptar humbi sot Zef Dedën! Artisti i madh bëri çdo gjë për të mbetur në piedestalin e humorit e ne jemi kaq me fat që e patëm!
Faleminderit për çdo buzëqeshje! Lamtumirë mjeshtër!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit