Home POLITIKE Berisha posto...

Berisha poston video nga protesta: Ky revolucion është një lëvizje e fuqishme e çdo shqiptari!

86
0

Kreu i PD-së, Sali Berisha ka ndarë pjesë na fjalimi që mbajti në protestën qlë u zhvillua para Parlamentit këtë të enjte. ”Të marrim fatin e vendit në duart tona! Të ndërtojmë Shqipërinë mbi bazën e aspiratave dhe ëndrrave që kanë fëmijët tanë”,-është thirrja që përçon Berisha.

Postimi i plotë

Ky REVOLUCION është një lëvizje e fuqishme e çdo shqiptari!
T’i themi JO diplomatëve të korruptuar!
T’i themi JO McGonigal-ëve!
T’i themi JO Edi Ramës!
Të marrim fatin e vendit në duart tona! Të ndërtojmë Shqipërinë mbi bazën e aspiratave dhe ëndrrave që kanë fëmijët tanë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit