Home POLITIKE Berisha publi...

Berisha publikon videon: Më 11 shkurt Shqipëria marshon drejt Tiranës!

71
0

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka publikuar një videon në rrjetet sociale dhe shprehet se më 11 shkurt Shqipëria marshon drejt Tiranës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit